Із метою популяризації торгових марок Полтавщини, сприяння насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними місцевими товарами та в межах виконання заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2024-2027 роки, Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної військової адміністрації здійснюється збір інформації для формування Каталогу товаровиробників Полтавщини (далі – Каталог).

Каталог буде розповсюджено на заходах із підприємствами інших областей для налагодження бізнес-зв’язків, розіслано торгово – промисловим палатам та торговим мережам, а також презентуватиметься представникам іноземних бізнес-делегацій для сприяння експорту місцевих товаровиробників тощо.

Для повного охоплення товаровиробників області: збору та систематизації актуальної інформації необхідно заповнити гугл-форму до 20.05.2024 за посиланням: https://forms.gle/g7Z27ad3GVUwpwk96.

Також необхідно надіслати фотоматеріали про продукцію суб’єктів господарювання – учасників каталогу на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Вимоги до фото: роздільна якість не менше 640 px у форматі JPEG, JPG, TIFF, PNG).