08 травня в День пам’яті та примирення представники органів місцевого самоврядування Горішніх Плавнів - міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Іван Павленко й Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік - відвідали місця захоронення загиблих в роки Другої світової війни воїнів.

Схилили голови та згадали українських воїнів-захисників, мирних українців, які полягли від нацизму. На знак вічної скорботи прихилили живі квіти до підніжжя меморіалу «Пам’ятник загиблим землякам», що реставровано в мікрорайоні Низи декілька років тому. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять полеглих невідомих льотчиків і бійців 299 Харківської стрілецької дивізії, які загинули в нашій місцевості та в бою за переправу через річку Дніпро. Світла пам'ять полеглим!