05 травня 2022 року за дорученням міського голови Дмитра Бикова його заступник Надія Угнічева передала салівським волонтерам, жінкам-майстриням, які випікають смаколики для захисників України, 10 мішків борошна та ящик олії. Обговорила з керівником-волонтером Ларисою Нетюхайло важливі питання технічного забезпечення випікання хліба для внутрішньо переміщених осіб.

Лариса Нетюхайло розповіла, що їх підтримує усе село, навіть маленькі дітки, долучається уся територіальна громада. Близько 15 жінок із Салівки беруть участь у випіканні смаколиків, серед них і Ірина з Чугуєва, яка змушена була переїхати в нашу громаду.

Тож знову ароматна випічка попрямує до наших захисників, з великою материнською любов’ю й доземною вдячністю за мужність і безстрашність наших воїнів при захисті рідної Вітчизни.