Шануємо ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи за їх мужність, відвагу, героїзм і самопожертву. 26 квітня, 36 років тому тисячі ліквідаторів: пожежні, працівники ЧАЕС, медики, військовослужбовці, учені, робочі стали на захист людства й ціною власного життя рятували світ від смертельного випромінювання. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих, вічна їм пам’ять!

Горішньоплавнівська міська територіальна громада, представники органів місцевого самоврядування на чолі з міським головою, заступниками міського голови, представниками громадської організації «Ветеранів та інвалідів міста Горішні Плавні «Союз Чорнобиль України» вшанували світлу пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС, згадали загиблих героїв, поклали живі квіти до підніжжя пам’ятного знака.