29 травня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради пройшла п’ята звітно-виборча конференція воїнів-інтернаціоналістів Міської спілки ветеранів Афганістану. На захід запрошено першого заступника міського голови Дмитра Бикова, голову ради, Почесного ветерана України Віру Станицьку, керівника ГО «Учасників бойових дій на сході України» Кирила Бегейму, військового комісара Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковника Едуарда Марченка.

Конференція розпочалася із вшанування хвилиною мовчання пам\'яті загиблих та зниклих безвісти побратимів.

Учасники конференції заслухали звіт голови Міської спілки ветеранів Афганістану Володимира Рубана про діяльність спілки упродовж 2010-2015 років, а також звіт голови ревізійної комісії Сергія Дерія про фінансовий стан організації.

Слово у ході конференції надали першому заступнику міського голови Дмитру Бикову. Він подякував членам спілки за запрошення, поінформував присутніх про хід роботи міської влади в напрямку облаштування пам’ятного знака комсомольчанам – учасникам бойових дій на набережній міста, оцінив участь Міської спілки ветеранів Афганістану у громадському житті Комсомольська, висловив надію на подальшу тісну співпрацю.

Рішенням конференції роботу ради міської спілки визнали задовільною, обрали новий склад ради організації. Головою Міської спілки ветеранів Афганістану переобрали Володимира Рубана, який подякував побратимам за висловлену довіру, пообіцяв і надалі захищати інтереси воїнів-інтернаціоналістів.