У великій залі виконкому Комсомольсько міської ради 28 березня відбулася звітна конференція Комсомольського міського добровільного товариства «Союз-Чорнобиль». Участь у даному заході взяла секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці управління праці і соціального захисту населення Н.Я.Жеглата, завідуючий амбулаторно-поліклінічною службою міської лікарні М.І.Дубина, начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в м.Комсомольську О.Є.Маринчук.

На порядку денному конференції – звіт голови Комсомольського міського добровільного товариства «Союз-Чорнобиль» А.С.Луція про роботу за 2014 рік, звіт ревізійної комісії.

Секретар міської ради С.О.Калашнік, звертаючись до учасників зібрання, зазначила, що управління праці та соціального захисту населення реалізує в місті ряд державних програм з соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. «У повному обсязі реалізується програма щодо надання пільг на житлово-комунальні послуги. Пільги на ЖКП за 2014 рік нараховано на суму 447,1 тис. грн., за І квартал 2015 року – 187,4 тис. грн. За пільговий проїздміським та приміським транспортомгромадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за 2014 рік нараховано 106,5 тис. грн., за І квартал 2015 року – 18,8 тис. грн. Виплата на оздоровлення особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи нараховується один раз на рік. У 2014 році її отримали 315 осіб на суму 61,6 тис. грн. Додаткову відпустку із збереженням заробітної плати отримали 113 осіб. Відшкодування підприємствам у 2014 році склали 379,0 тис. грн. На медичне обслуговування чорнобильців у 2014 році використано 46,1 тис. грн. Безкоштовно отримали ліки за рецептами лікарів 301 чоловік. Зубопротезування здійснено 5 особам. Компенсація батьківської плати за перебування 16 дітей у дошкільних навчальних закладах склала 27,6 тис. грн. На користування послугами зв’язку за 2014 рік нараховано пільг у сумі 30,8 тис. грн., за І квартал 2015 року – 8,0 тис. грн. Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 26 осіб, із них – 2 дітей. У 2014 році надано фінансову підтримку з міського бюджету Комсомольському міському товариству «Союз-Чорнобиль» у розмірі 10,3 тис. грн. Бюджетом на 2015 рік передбачено 10, 5 тис. грн.»

Світлана Олександрівна висловила слова вдячності всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах. Щиро побажала всім міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.