Звіт про кошти з фонду акції «Милосердя»

З листопада 2002 року відділ у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради здійснює Акцію “Милосердя” по збору благодійних внесків від громадян, підприємств та організацій для надання допомоги сім’ям, в яких виховуються  діти з обмеженими фізичними можливостями.

В м. Комсомольську на обліку перебуває 171 дитина даної категорії, віком до 18-ти років. На жаль, щорічно число таких дітей зростає.

За період з 01.01.2012 р. по 01.12.2012 р. на рахунку акції «Милосердя»:

-          станом на 01.01.2012  року сума коштів 14624,00грн.;

-          видано матеріальну допомогу 17-ти сім’ям в яких виховується 45 дитини   на загальну суму 11350,00 грн.;

-          надійшло благодійних внесків протягом року 4500,00 грн.

-          залишок коштів на 01.12.2012 року  12631,00 грн.

Кошти з фонду Акції “Милосердя” надаються батькам, у яких виникла гостра необхідність в проведенні операцій, лікуванні, оздоровленні дітей-інвалідів в спеціалізованих медичних закладах України поза межами м. Комсомольська. Розподіл коштів контролює координаційна рада.

Той, хто зіткнувся з проблемами лікування в обласній лікарні, або в лікарнях інших міст, добре знає, які величезних фінансових затрат це вимагає. Враховуючи те, що сім’ї, які утримують  дітей даної категорії, часто існують на заробітну плату одного з членів сім’ї чи на пенсію по догляду за інвалідом дитинства, - лікування дітей поза межами міста стає вкрай тяжкою проблемою.

Допомогти нашим дітям можемо тільки ми самі, громада м. Комсомольська. Тому звертаємося до Вас, шановні комсомольчани, про надання посильної грошової допомоги для підтримки дітей даної категорії та їх батьків.

Щиро вдячні  громадянам, які  були активними учасниками  Акції “Милосердя” у 2002-2012 роках. За десять років ваші кошти допомогли в лікуванні 182 дітей на загальну суму 280879, 13 грн. Будьте впевнені, що у лікуванні дітей є не тільки ваша грошова допомога, а й частка вашої  душі та сердечного тепла. Запевняємо, що кожна копійка ваших внесків використана за призначенням.

Якщо ви маєте чуйне серце, якщо ви не байдужі до долі маленьких комсомольчан, просимо перераховувати кошти на рахунок за дорученням виконкому з поміткою “Акція “Милосердя”:

р/р 35424036000570 в УДК м. Комсомольськ

ГУДКУ  в Полтавській області

Код ЄДРПОУ 04057646

Кошти приймаються на вищевказаний розрахунковий рахунок протягом року.

Телефон для довідок: 2-10-23, виконком Комсомольської міської ради,

відділ у справах сім’ї та молоді, начальник відділу Оробченко Т.В., каб. 224.

Міський голова                                                        Супрун С.А.