Звіт відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку виконавчого комітету Комсомольської міської ради за 2009рік. Керуючись п. 3 ст. 5 Закону України " Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" повідомляємо, що за 2009рік відділом проведено 101 перевірку суб\'єктів господарювання щодо дотримання ними вимог чинного законодавства. Кількість планових перевірок - 65; позапланових перевірок - 36. В ході проведення перевірок порушення вимог законодавства виявлено в 47 суб\'єктах  господарювання , складено 43 протоколи про адміністративні правопорушення, з них : за ст. 155 КУпАП - 9 ; ст. 159 КУпАП - 34. Сума адміністративних стягнень склала 1967 гривень.