Минулого тижня відбулося звітне засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в м.Горішні Плавні та громадської організації «Міська олімпійська спілка» за участі міського голови, голови відділення НОК України в м.Горішні Плавні Дмитра Бикова. У вступній промові Дмитро Биков зазначив, що ДЮСШ міста №1 та №3 входять до десятки кращих спортивних шкіл України. У ДЮСШ міста культивується 13 видів спорту. На 1 вересня 2022 року чисельність учнів-спортсменів складає 1352 вихованці. У футбольному клубі «Гірник-Спорт» займаються понад 400 дітей нашої громади. 32 спортсмени входять до складу національних збірних команд України. На Кубку світу, чемпіонатах світу і Європи з олімпійських видів спорту спортсменами завойовано 23 медалі. На Всеукраїнських змаганнях та чемпіонатах України завойовано 36 медалей. Юлії Ткаченко присвоєно звання «Майстер спорту України» з плавання. 23 спортсмени міста виконали норматив кандидата в майстри спорту України з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Станом на 15 грудня 2022 року з міського бюджету на галузь спорту витрачено 22,8 млн грн. У 2022 році виплачено 968 тис. грн на стимулювання спортсменів міста за високі спортивні досягнення на змаганнях міжнародного й державного рівнів; 353 тис. грн – на виплату стипендій ведучим спортсменам. Цьогоріч найкращі результати показали: у веслуванні – Людмила Лузан, Олег Кухарик, Людмила Кукліновська, Тарас Міщук, Павло Алтухов, Ігор Трунов, Тетяна Смиловенко, Дмитро Голюк, Олександр Бондаренко, Денис Філатов; у кульовій стрільбі – Максим Городинець, Надія Шаманова, Владислав Григоренко, Олексій Хабаров, Олексій Ціон, Ростислав Смоляр, Тимур Підгорний, Сергій Григоренко, Іван Русаленко, Руслан Кулявін, Максим Шевченко, Валерія Боровик; у боксі – Євгеній Павловський, Ганна Охота, Руслан Шилов; у дзюдо – Ярослав Омельченко, Софія Горяшина, Єлизавета Ізосімова; у плаванні – Юлія Ткаченко, Данило Потрібний, Поліна Клеймьонова; вітрильний спорт – Ганна Дегасюк, Кирило Васильєв та багато інших спортсменів. У нашій громаді також розвиваються такі види спорту – футбол, бадмінтон, баскетбол, теніс, велоспорт, легка атлетика, шахи, веслування на човнах типу «Дракон». Швидких результатів не буває, робота проводиться. Маємо значний потенціал для розвитку всіх видів спорту, які представлені в місті.

Члени виконавчого комітету заслухали звіт про роботу відділення Національного олімпійського комітету України в м.Горішні Плавні Полтавської області та громадської організації «Міська олімпійська спілка» за 2022 рік, доповідав виконуючий обов’язки виконавчого директора відділення Євгеній Михасьов; звіт ревізійної комісії про фінансову діяльність за 2022 рік, доповідала Наталія Мартинович. Затвердили штатний розпис відділення НОК України в м.Горішні Плавні та громадської організації «Міська олімпійська спілка» на 2023 рік. Затвердили дату проведення звітно-виборчої асамблеї відділення 02 лютого 2023 року.