Шановні земляки!

28 жовтня ми святкуємо 77 річницю вигнання нацистів з України. Наша земля стала епіцентром найжорстокіших в історії людства битв, втратила близько дев’яти мільйонів своїх громадян. Уся країна лежала в руїнах: міста й села спустошені, заводи й фабрики зруйновані, земля у згарищах. Україна зазнала величезних втрат у роки Другої світової війни.

Із почуттям глибокої поваги і вдячності ми сьогодні звертаємося до ветеранів війни і праці, які все своє життя присвятили розбудові Батьківщини, рідного краю. Нехай ваш досвід, знання, мудрі поради й настанови слугують дороговказом нам, майбутнім поколінням.

Гідно й достойно славу ветеранів Другої світової продовжують захисники незалежності й територіальної цілісності держави, які бережуть її кордони на Сході України.

Бажаю усім добра, міцного здоров’я, життєвих гараздів, успішних починань, безхмарного мирного неба над Україною!

Міський голова Дмитро Биков