Шановні земляки!

26 квітня 1986 року Україна пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії.

Щороку ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам’ять.

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами, які зробили крок назустріч біді, показавши світові зразок безмірного героїзму і мужності. Наша щира пошана тим, хто щодня бореться зі страшними хворобами, викликаними катастрофою!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, бажаємо вам, вашим рідним і близьким здоров’я, сімейного затишку, впевненості в завтрашньому дні та усього найкращого!

Міський голова Дмитро Биков