Шановні комсомольчани!

Прийшла довгоочікувана весна, а з нею — і необхідність провести в нашому місті генеральне прибирання після зими. Упевнений, що всі ми хочемо бачити Комсомольськ чистим, затишним, охайним та комфортним. Адже благоустрій навколишнього середовища – візитна картка будь-якого населеного пункту. Напередодні Великодніх і травневих свят, з 26 березня по 25  травня 2012 року у Комсомольську  проводиться весняний двомісячник благоустрою,озеленення та поліпшення санітарного стану, а також суботник, який відбудеться 6 квітня в рамках акції «За чисте довкілля». До того ж у квітні наше місто відзначає 40-у річницю набуття Комсомольськом статусу міста. Звертаюсь до колективів підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форм власності та галузевого підпорядкування, провести комплекс робіт з прибирання від побутових відходів, стихійних сміттєзвалищ, розчищення зелених насаджень, знесення аварійних та посадки нових дерев, реконструкції та створення газонів, побілки стовбурів дерев та бордюрів. Кожен зможе зробити свій внесок у спільну справу, адже мешканці Комсомольська завжди славилися своєю хазяйновитістю і охайністю.

Закликаю кожного комсомольчанина знайти особистий час для благоустрою, озеленення та квіткового оформлення міста - такий внесок у загальну справу буде неоціненним! Звертаюсь до керівників підприємств та організацій, приватних підприємців, пам’ятайте, що зовнішній вигляд вашого підприємства, організації — це їх обличчя і візитна картка! Влада міста, у свою чергу, готова підтримати будь-яку вашу ініціативу і заохочувати кращих.  Об’єднання зусиль всіх небайдужих мешканців незалежно від партійної приналежності та ідейних переконань на благо рідного Комсомольська має стати чудовим взірцем ставлення до свого міста. Приклад нашого піклування про територіальну громаду  мають унаслідувати й наші діти та внуки, нам належить закласти в їхні маленькі душі почуття гордості за те, що вони – комсомольчани, що вони зможуть, як і їхні батьки, дбати про рідне місто і з любов’ю передати його нащадкам. Будемо ж дбайливими господарями — і за доброю українською традицією наведемо лад у нашому спільному домі.  Я впевнений, що почуття патріотизму та гордості за місто, в якому ми живемо, не дозволить нікому залишитися осторонь від спільної справи!

Міський голова Сергій Супрун.