Дорогі друзі!
Ми вітаємо активних і талановитих учасників проекту «Майданс-2» -
наймасштабнішого в історії України танцювального шоу. Цей унікальний проект несе в собі ідею згуртування талановитої української нації. І вперше її об\'єднає не політика, не злободенні проблеми, а прекрасне й вічне мистецтво танцю, яке створює молоді можливості для більш тісного спілкування, пошуку спільних інтересів та захоплень.
Учасники «Майдансу» першого сезону довели, що немає нічого неможливого: кожна людина може навчитися красиво рухатися в танці, а невелике місто може обійти й перемогти міста-мільйонники.
Команда « Полтава – Комсомольськ» зібрала сотні талановитих людей, справжніх патріотів свого рідного міста, які об\'єднаються в танцювальному двобої заради благородної мети, в основі якої є здійснення заповітної мрії - допомога своїй малій батьківщині. В разі виграшу кошти підуть на придбання необхідного обладнання для людей з обмеженими фізичними можливостями.
Сьогодні учасники Майдансу ретельно тренуються, готуючись до виступу в Києві. Нам будь-що потрібна перемога! А для цього необхідна підтримка комсомольчан, полтавчан, і не тільки. Міська влада Полтави та Комсомольська зробила зі свого боку все можливе для подальшого успішного виступу нашої команди. Тепер черга за жителями області. Від вашої активності при голосуванні 3 вересня о 20.30 на телеканалі «ІНТЕР» та під час наступних прямих ефірів буде багато що залежати. Тому звертаємось до Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України, мешканців усіх міст та сіл Полтавської області підтримати SMS-голосуванням творчу спільну команду «Полтава – Комсомольськ».
Переконані, що представники команди « Полтава – Комсомольськ» зроблять все, щоб довести: наші міста гідні гордого звання Танцювальної Столиці України!
Хай щастить нашій команді у нелегких випробуваннях, а їхнім супутником буде успіх і перемога!

Голова Полтавського регіонального
відділення Асоціації міст України,