У малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулася зустріч першого заступника міського голови Дмитра Геннадійовича Бикова із членами Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Захід пройшов за участю секретаря Комсомольської міської ради Світлани Олександрівни Калашнік, заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої, начальників відділів, секторів, представників ЗМІ.

Голова Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Миколайович Рубан підвів підсумки роботи за минулий рік, зупинився на важливих питаннях, окреслив коло проблем, які стосуються діяльності Спілки. Висловив вдячність за допомогу народному депутату України Костянтину Валентиновичу Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Вікторовичу Лотоусу, міському голові Сергію Андрійовичу Супруну.  У ході обговорення  воїни-інтернаціоналісти порушили питання створення дружин для забезпечення правопорядку в місті, виділення земельних ділянок для будівництва житла, надання адресної допомоги матерям загиблих воїнів.

Дмитро Геннадійович  надавав чіткі відповіді й роз’яснення щодо порушених питань, залучав до активної співпраці голову Спілки.

Володимир Миколайович Рубан подарував книги «Комсомольчани на дорогах Афганської війни» заступнику міського голови Надії Дмитрівні Угнічевій і секретарю Комсомольської міської ради Світлані Олександрівні Калашнік за дієву допомогу у вирішенні проблемних питань.

Завершилася зустріч чаюванням у холі й невимушеними розмовами.

Афганці разом із представниками міської влади відвідали могили воїнів-інтернаціоналістів на міському кладовищі й с.Кіяшки, вшанувавши пам’ять про друзів.