Напередодні Дня фізичної культури і спорту у великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулася зустріч представників міської влади, ЗМІ із спортсменами відділень ДЮСШ та спортклубів міста – членами національної збірної команди України.

На зустріч завітали комсомольчани, здобутками яких гордиться наше місто:

Кривчун Андрій, майстер спорту України міжнародного класу з адаптивного веслування,

Бурдун Андрій, майстер спорту України з дзюдо,

Сировня Андрій, майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби,

Сухорукова Вікторія, майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби,

Хабаров Олексій, майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби,

Городинець Максим, майстер спорту України з кульової стрільби,

Охота Ганна, майстер спорту України міжнародного класу з боксу,

Білошицька Анастасія, майстер спорту України з боксу,

Гупало Максим, кандидат в майстри спорту України з плавання,

Білоус Анастасія, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное,

Ханчевський Ярослав, кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное,

Амельченя Ігор, кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное,

Кучеров Ярослав, ІІ спортивний розряд.

Міський голова Сергій Супрун привітав спортсменів зі здобутими перемогами на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів: «Ваші спортивні досягнення – яскравий приклад для підростаючого покоління нашого міста. З 12 видів спорту, що культивуються в місті, представники 7 видів спорту входять до складу збірних команд України з різних видів спорту. Досягти цього рівня не просто. Це і виснажливі тренування, і прояв мужності, терпіння, самовіддача і наполегливість у досягненні поставленої мети. Ми щиро раді, що одним із перших спортсменів Полтавщини, який виборов ліцензію на право участі в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро, є представник веслувального клубу «Гірник» нашого міста – Павло Алтухов. Серед учасників сьогоднішньої прес-конференції є і ті, хто це право буде здобувати ще протягом цього та наступного років. Ми пишаємося вами, зичимо вам подальших успіхів на благо громади нашого міста».

Спілкування відбулося жваво, в невимушеній обстановці, кожен поділився спогадами, здобутками, першими кроками по спортивній дорозі, планами на майбутнє.

Теплими оплесками вітали присутні в залі Заслуженого майстра спорту України з кульової стрільби Юрія Сухорукова, який побажав комсомольчанам вдалих стартів, дійти до Олімпійських ігор, здоров’я, ніколи не зупинятися на шляху до мрії.

Кожному учаснику зустрічі міський голова Сергій Супрун вручив подарунковий набір.