За участі заступника міського голови Надії Угнічевої 06 червня в малій залі виконкому відбулася зустріч керівників соціальних служб, освітянської та медичної галузей міста з представниками благодійної організації «Надія і житло для дітей» Ольгою Мороз, керівником проектів та програм з м. Києва та Дар’єю Дощук, регіональним координатором з м. Дніпра.

Під час «круглого столу» були обговорені питання подальшого розвитку та вдосконалення роботи Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія». Гості звернули увагу на те, що Центр для дітей, відкритий у нашому місті, є третім в Україні. Подібні заклади функціонують у містах Макарові Київської області та Дніпрі.

Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» надає комплекс послуг для дітей з особливими потребами, для сімей з дітьми, головна мета яких – зберегти сім’ю, попередити розлучення дітей з їхніми батьками, створити умови, за яких кожна дитина буде отримувати необхідний захист і підтримку в своїй громаді.