23 квітня з нагоди Дня міста в кінолекційній залі об’єднаного музею історії ВАТ «Полтавський ГЗК» і Комсомольського історико-краєзнавчого музею відбулася зустріч із першопрохідцями-комсомольчанами.

Привітати першопрохідців із 55-річним ювілеєм завітали міський голова Сергій Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, перший заступник міського голови Дмитро Биков, депутат міської ради, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Красуля, голова профспілкової організації ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін.

Міський голова сердечно вітав представників старшого покоління комсомольчан з ювілеєм, дякував за натхненну багаторічну працю, талант, оптимізм, підтримку й любов до рідного міста. «Низький уклін вам за те, що всі свої сили, знання та вміння ви віддаєте рідному місту. Сьогодні Комсомольськ – одне з найуспішніших міст Полтавщини й всієї України. І все це, шановні першопрохідці, дякуючи вашій невтомній праці, таланту, оптимізму та щирості неспокійних сердець. Ви залишаєтеся для нинішнього покоління взірцем безкорисливого служіння рідному місту. Своєю чесною та самовідданою працею ви зробили неоціненний внесок у розбудову міста Комсомольська, залишили нам його у спадок красивим, затишним, комфортним, забезпечили великий потенціал місту, який ми обіцяємо підтримувати й розвивати. Для нас ви завжди будете взірцем високого професіоналізму, добропорядності, небайдужості до суспільних питань, активної життєвої позиції», - щиро відзначив очільник Комсомольська.

Від імені правління ВАТ «Полтавський ГЗК» до першопрохідців звернувся заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Красуля, адресував вдячність за працю на благо міста й комбінату, побажав здоров’я, благополуччя, сімейного затишку.

Гості тепло вітали мудрих наставників зі святом, дякували за значний вклад у розвиток Комсомольська, бажали щастя, здоров’я, любові, достатку, миру.

Із вітальними словами до присутніх також звернулися голова клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» В.М.Лісняк, голова спілки «Першозасновників» ВАТ «ПГЗК» А.М.Антонець.

Завідувач музею ВАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів презентував гостям фото-слайди минулих років. Присутні переглянули теленариси про Івана Васильовича Боня, Олександра Кіндратовича Шайдта, яким нещодавно виповнилося 90 років. Відеоматеріали підготовлено силами ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК».

Після вітальних промов першопрохідці насолоджувалися чудовою концертною программою, підготовленою вихованцями Вищого професійного гірничого училища Комсомольська.

За доброю традицією першопрохідців пригостили ароматним чаєм, запросили скуштувати печива та солодощів.