30 липня на танцювальному майданчику в Парку культури і відпочинку за ініціативи міського голови Дмитра Бикова відбувся творчий вечір кавер-групи «Brains on holidays». Концертна програма кавер-групи була присвячена 5-річному ювілею творчої діяльності (колектив уперше вийшов на сцену 31 липня 2016 року). Привітати ювілярів завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота і начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська.

У вітальному слові Олександр Чуприна зазначив, що яскраві, енергійні, драйвові виступи кавер-групи «Brains on holidays» – це чудовий подарунок для поціновувачів живого виконання і якісного звуку. «Колектив відомий своїми запальними концертними програмами не тільки в Горішніх Плавнях, але і в інших містах країни. Кавер-гурт – номінант і призер багатьох співочих конкурсів», – підкреслив перший заступник міського голови. Він оголосив колективу подяку міського голови «за багаторічне культурне досягнення, популяризацію та розвиток музичного мистецтва, самобутність, високу майстерність, активну творчу діяльність та з нагоди 5-річного ювілею діяльності». Олександр Чуприна також вручив букет квітів керівнику й солістці кавер-групи Ірині Колесніченко й побажав усім гарного настрою і приємного відпочинку.

Близько двох годин група виконувала світові й вітчизняні хіти в сучасній обробці. Слухачі із задоволенням підспівували й танцювали, виступ колективу не залишив байдужим жодного глядача, подарував щирі емоції.

У складі кавер-групи: керівник і лідер «Brains on holidays» – вокалістка Ірина Колесніченко, вокаліст – Григорій Безуглий, гітарист – Андрій Колесніченко, бас-гітара – Олексій Теміров, ударник – Костянтин Лінець.

Колектив «Brains on holidays»т – переможець музичної премії «Краща кавер-група Полтавщини 2018», володар другої премії кавер-батл від радіостанції Ретро FM Україна й переможець у номінації «Краща авторська пісня» 2019 року.