Напередодні Дня будівельника у Краєзнавчому музеї нашого міста відбулася зустріч громадських організацій – Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», голова Володимир Миколайович Лісняк, і «Спілки «Першозасновників» ПрАТ «Полтавський ГЗК», керівник Анатолій Максимович Антонець.

Привітати першопрохідців зі святом завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, начальник управління з капітального будівництва і ремонтів ПрАТ «Полтавський ГЗК» Ігор Маркіш. З побажаннями здоров’я й наснаги до активних членів горішньоплавнівської громади звернулися почесні гості, дякували за збудоване місто, за споруджений гірничо-збагачувальний комбінат, вітали зі святом – Днем будівельника.

Про далекі роки зведення новобудов на березі Дніпра першопрохідці згадували за переглядом відеофільму про гірничо-збагачувальний комбінат, за чаєм і смачними пиріжками по завершенні зустрічі.