23 липня у виконкомі Комсомольської міської ради відбулася зустріч міського голови Сергія Супруна з учасниками АТО за участю фахівців профільних управлінь, відділів, які опікуються їх проблемами.

У ході зустрічі обговорювалися питання забезпечення державних соціальних гарантій, пільг на отримання земельних ділянок, медичних послуг, пільг в мережі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, допомоги працівників ТЦСО «Калина» учасникам АТО та членам їх сімей.

Міський голова, звертаючись до учасників бойових дій, подякував за їх волю й героїзм у захисті територіальної цілісності України, побажав здоров’я, успіхів у праці, душевного тепла й сімейного затишку. Зупинився на питаннях, які вирішуються органами місцевого самоврядування на місцях з метою забезпечення соціальних гарантій учасників антитерористичної операції.

Від імені учасників бойових дій до представників міської влади звернувся Ігор Сорока.

Міський голова Сергій Супрун, перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева дали роз’яснення учасникам антитерористичної операції щодо порядку забезпечення земельними ділянками, надання матеріальної допомоги, участі дітей у роботі позашкільних навчальних і спортивних закладів, роботи ЗМІ. Начальник управління архітектури і містобудування Людмила Кириченко ознайомила присутніх із планом розробки територій для забезпечення населення, яке користується пільгами, земельними наділами.

Голова громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану» Володимир Рубан поділився досвідом з організації роботи громадського об’єднання.

За результатами зустрічі прийнято рішення щодо подальшої співпраці між міською владою й громадськими об’єднаннями учасників антитерористичної операції.