14 січня 2015 року в малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області відбулася зустріч міського голови Сергія Андрійовича Супруна з комсомольчанами – учасниками бойових дій в зоні АТО та членами їх родин.

Захід пройшов за участі заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої, начальника управління архітектури і містобудування Людмили Віталіївни Кириченко, завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян Лідії Миколаївни Матюшкіної, волонтера центру волонтерської допомоги при ТСОУ Альони Андрушкевич.

На зустрічі розглядалися питання виділення земельних ділянок для учасників АТО, забезпечення житлом, порядок надання пільг.

Сергій Андрійович дав відповіді на питання, які цікавили присутніх, ознайомив із ходом роботи, яка проводиться міською владою щодо вирішення проблемних питань.