15 жовтня в рамках Тижня європейської демократії у Комсомольську відбулась зустріч міського голови, його заступників і секретаря міської ради з учнівською молоддю. Високопосадовці провели для них у міськвиконкомі своєрідний День відкритих дверей. На початку зустрічі міський голова Сергій Супрун привітав молодь такими словами: «Європейський Тиждень місцевої демократії є щорічною загальноєвропейською кампанією, започаткованою Радою Європи 15 жовтня 2007року. Згідно з відповідним Указом Президента органам місцевого самоврядування рекомендовано щороку під час цього Тижня проводити заходи, спрямовані на ознайомлення населення (передусім молоді) з діяльністю міських рад та їх виконавчих органів. Європейський Тиждень місцевої демократії передбачає одночасне проведення національних і місцевих заходів в усіх країнах-членах Ради Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень. Ми завжди були і залишаємось відкритим органом влади. Всі заходи, які проходять у міськвиконкомі, відбуваються відкрито, гласно, із залученням місцевих ЗМІ для змістовнішого інформування населення».

Зустріч проходила у дружній, невимушеній атмосфері. Після розповіді міського голови про структуру, діяльність міської ради та її виконавчого комітету молодим людям було запропоновано взяти участь у діловій грі: самостійно знайти відділ або службу міськвиконкому, правильно поставити запитання його керівнику і провести презентацію того чи іншого відділу. З поставленим завданням хлопці та дівчата впоралися добре, чи не вперше задумавшись про труднощі, які повсякденно доводиться долати органу місцевого самоврядування та про щоденний обсяг роботи у міськвиконкомі. Хтось розповів про діяльність управління житлово-комунального господарства, а комусь більше припала до вподоби робота управління архітектури та містобудування та відділу у справах сім\'ї та молоді — саме ці служби обрали молоді люди темою своїх презентацій.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Сергій Андрійович Супрун розповів молоді про принцип формування міських бюджетів, а також наголосив на важливих проблемах, які потребують від органів міської влади негайного реагування чи постійного контролю. Сергій Андрійович попросив хлопців та дівчат розповісти про побачене і почуте у міськвиконкомі своїм батькам, близьким і знайомим з тим, щоб наша територіальна громада відчувала свою єдність. «Наша з вами спільна мета — зробити так, щоб кожен комсомольчанин почувався у своєму місті комфортно і знав, що про нього дбає міська влада, що його голос почуто», - наголосив міський голова.

Загалом же і молодь, і організатори цієї зустрічі отримали задоволення від обопільного спілкування, висловивши сподівання на продовження змістовного і цікавого діалогу.