Кожного року напередодні початку нового літнього спортивного сезону в ДЮСШ №3 проходять змагання із загальної фізичної підготовки. Так і в цьому році з 12 по 14 березня серед спортсменів відділень з веслування на байдарках і каное, вітрильного спорту та бадмінтону проходили змагання з загальної фізичної підготовки.

187 вихованців ДЮСШ №3 протягом трьох днів змагалися і демонстрували свою фізичну підготовку з 8 видів програми змагань:

• прес (кількість разів за відповідний час);
  • підтягування;
  • тяга штанги до грудей;
  • жим штанги лежачи;
  • віджимання;
  • короткий біг
  • скакалка
  • крос.

Хлопці та дівчата змагалися у трьох вікових категоріях 1999-2000р.н., 2001-2002р.н. та 2003р.н. і молодше.

Переможці та призери у кожній віковій категорії серед юнаків та дівчат виявлялися за сумою набраних очок в усіх видах програми.

Серед дівчат 1999-2000 р.н.

1 місце – Урюмцева Анастасія

2 місце – Кузьома Юлія

3 місце – Сайфутдінова Влада

Серед юнаків 1999-2000 р.н.

1 місце –Гавриленко Костянтин

2 місце - Пустовий Владислав

3 місце – Денисенко Данило

Серед дівчат 2001-2002 р.н.

1 місце – Стремицька Альона

2 місце – Васильченко Дар’я

3 місце – Немудра Юлія

Серед юнаків 2001-2002 р.н.

1 місце – Шишенний Вадим

2 місце - Тригуб Данило

3 місце – Лихожон Павло

Серед дівчат 2003 р.н. та молодші

І місце - Кузьменко Дар’я

2 місце – Юрашко Олена

Серед юнаків 2003 р.н. та молодші

1 місце – Шептицький Максим

2 місце - Божко Владислав

3 місце – Чередник Назар.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, призами дитячо-юнацької спортивної школи №3, а всі учасники змагань отримали солодощі.

Кращі спортсмени ДЮСШ №3 (а це 52 чол.) за підсумками 2014 спортивного року були нагороджені спортивною формою.

А спортсменам Ханчевському Ярославу, Амельчені Ігорю (з веслування) Кучерову Ярославу (вітрильний спорт), які цього року стали кандидатами до збірної команди України наказом по школі з 1 квітня встановлена щомісячна стипендія.

Усі ці заходи проведені за рахунок коштів Благодійного фонду «Полтавського ГЗК», засновниками якого є Костянтин Жеваго, Віктор Лотоус.

Адміністрація та спортсмени ДЮСШ №3 висловлюють щиру вдячність Благодійному фонду «Полтавського ГЗК», його засновникам за постійну підтримку розвитку спорту серед молоді.

Відділ фізичної культури і спорту