29 червня у м.Полтава на річці Ворскла пройшли змагання з веслування на човнах "Дракон" "Кубок Полтави". Учасниками змагань стали 12 команд з усієї України, так як «Кубок Полтави» був останнім етапом перегляду та відбору збірних команд України для участі у Чемпіонаті Світу, який проходитиме у м.Сегеде (Угорщина) з 23 по 28 липня цього року.

Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття, після чого першими в бій пішли змішані екіпажі жінок і чоловіків на дистанцію 500 м. Переможцем цього заїзду стала команда «Прем\'єр-мікс, збірна України», до складу якої увійшли 14 комсомольчан.

Далі на цю ж дистанцію вирушили човни в класі «OPEN», після чого були заїзди команд на дистанції 200 м і 100 м. Окрасою змагань стали жіночі перегони, що складаються із збірних команд міст України. Всі екіпажі показали гідний рівень підготовки, але кращий час показали наступні команди:

На дистанціях 500м, 200м і 100м в класі «MIXED» кращими були команди:

1 місце «Прем\'єр-мікс, збірна України»;

2 місце «Тайфун» (Полтава);

3 місце «Драгонком» (Комсомольськ).

На таких же дистанціях кращими серед жіночих екіпажів були: збірна команда міст Комсомольськ, Черкаси, Дніпропетровськ - 1 місце і 2 місце посіла команда Полтави.

Членами команди «Прем\'єр-мікс, збірна України» стали комсомольчани, які представлятимуть нашу країну на 11 Чемпіонаті Світу серед національних збірних в Угорщині.

З кожним роком популярність веслування на човнах класу «Дракон» росте як в Україні, так і в нашому місті. Приймали участь у змаганнях, на рівні з професіоналами нові команди міст України, такі як «Iron man» (залізні хлопці) м.Черкаси. Багато хто з учасників комсомольської команди «Драгонком», тренером якої є Ханчевскій С.М., стали дебютантами перегонів у Полтаві.

Незважаючи на те, що «Драгонком» м.Комсомольска делегував 14 спортсменів клубу «Прем\'єр-мікс, збірна України», наша команда показала гідний результат і виступила повним складом у класах «MIXED» і «OPEN».

Висока організація змагань, кваліфікована робота суддівської бригади, прекрасна погода, підтримка глядачів створювали чудовий настрій свята веслування.

Спортсмени отримали масу позитивних емоцій і величезний позитивний заряд, який надалі допоможе їм завойовувати нові вершини спортивного олімпу.