Нещодавно плавці м. Комсомольська, вихованці тренера-викладача Скляр І.А., взяли участь у турнірі з плавання серед спортсменів-інвалідів пам’яті О.В.Дяченка. Змагання проходили 14-15 листопада в Полтаві. Цього року брали участь більше, ніж 160 учасників. Вони представляли такі міста, як: Харків, Ужгород, Житомир, Херсон, Миколаїв, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Рівне, Кременчук та Комсомольськ. Наше місто на цих змаганнях представляли 11 спортсменів, які показали гарні результати і довели, що плідно працюють на тренуваннях та мають велике бажання займатися плаванням.

Організація «Незламані духом» та філія Полтавського регіонального центру «Інваспорт» висловлює велику вдячність Благодійному фонду, відділу фізичної культури, ДЮСШ№3 під керівництвом Шафоростова А.К. за надання прекрасних умов усім спортсменам для поїздки, окрема подяка Ларікову О.О. за допомогу та турботливе ставлення до дітей.

Спортсмени змагалися на дистанціях 50,100 м вільним стилем, 50,100 м на спині, 200, 400 м вільним стилем.

За результатами змагань наші спортсмени показали наступні результати: 10 золотих медалей, 9 срібних і 4 бронзові медалі.

Перші місця отримали: Кривчун Андрій (50, 100, 200 м вільним стилем), Малихіна Тетяна (200 м вільним стилем), Загороднєв Назар (400 м вільним стилем, 50м на спині), Опара Вячеслав (50,100 м на спині), Хованець Віталій (200м вільним стилем). Крамаренко Тетяна на дистанції 50 м на спині виконала ІІІ дорослий розряд.

Усі призери змагань отримали почесні грамоти та медалі.

Тетяна Амельченя