З 30 червня по 3 липня 2016 року в  м. Миколаєві пройшли заключні змагання з легкої атлетики спартакіади «Повір у себе» серед дітей з обмеженими можливостями. Як завжди, з усіх куточків України з\'їхалися спортсмени-легкоатлети. Збірну Полтавщини представляли 4 спортсмени з Кременчука, 2 спортсмени з Кобеляк, 1 спортсмен з Полтави і 3 спортсмени з нашого міста – Безнос Юрій, Нікандрова Дарина, Шалигіна Мілана.

За підсумками змагань команда Полтавської області завоювала 7 золотих, 11 срібних та 3 бронзові медалі. Наші юні легкоатлети внесли вагомий внесок у перемогу команди.

Дарина Нікандрова завоювала 3 золоті медалі з бігу 100 м , 200 м і в стрибках у довжину.

Шалигіна Мілана – дві срібних нагороди з бігу 60м і 100м і золоту медаль з бігу 200м.

Безнос Юрій завоював 1 золоту медаль з бігу 60м і бронзову медаль в метанні м\'яча.

Тетяна Амельченя