26 лютого у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради міська громадська організація «Центр «РОДІС» провела черговий щорічний зліт активістів.

На зустрічі крім членів організації були присутні міський голова С.А.Супрун, депутати Комсомольської міської ради В.А.Кашкан, В.Г.Ткаченко, Н.Р.Карпець, начальник відділу сім’ї та молоді Т.В.Оробченко,  представники міського відділу освіти, благодійних та громадських організацій, ЗМІ, приватні підприємці.

Наразі члени громадської організації  зібралися підвести підсумки роботи за рік. З вітальним словом перед присутніми виступив керівник міста С.А.Супрун. Він подякував керівництву та членам ГО «Центр «РОДІС» за активну громадянську позицію, схвалив креативні ідеї, дії організації, спрямовані на покращення добробуту територіальної громади Комсомольська, висловив їм свою підтримку. Тішить душу й серце той факт, що в Комсомольську стільки натхненної активної молоді.

Організація здійснює свою діяльність з 2005 року, об’єднує у своїх лавах активістів-добровольців віком від 14 до 63 років. Сьогодні загальна чисельність діючих членів організації становить понад 70 соціально небайдужих людей. Організацію представляє учнівська, студентська та робітнича молодь, середнє і старше покоління комсомольчан. Основні напрямки діяльності організації стосуються інтересів і прав дітей та молоді, популяризації кращого досвіду сімейного виховання, профілактики негативних явищ у суспільстві, зокрема у міській громаді. Основним принципом своєї діяльності «Центр «РОДІС» вважає відкритість і прозорість.

Протягом року організація вела досить активну громадську діяльність, співпрацювала із міською владою, Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», школами, дитячими садками, іншими громадськими організаціями міста, долучилася до проведення міських благодійних акцій, сприяла патріотичному вихованню молоді, впровадженню ґендерної політики, провела тренінги, дружні спілкування, екологічні вуличні акції та масу інших цікавих заходів.

На звітній зустрічі панувала тепла дружня атмосфера. Голова громадської організації «Центр «РОДІС» Л.Б.Дмитренко висловила публічну подяку усім присутнім активістам, вручила дипломи, подяки, щиросердно побажала міцного здоров’я, натхнення, успіхів.

Представники центру «РОДІС» сьомий рік поспіль доводять: робити добрі справи можна і без грошей.