На Відкритому чемпіонаті України зі стрільби кульової серед спортсменів 2005 р.н. та молодших, що проходив у м. Львові 25-30 червня, команда міста Горішні Плавні здобула перемоги:

вихованець ДЮСШ №1 Підгорний Тимур здобув золото у вправі з пневматичного пістолету на дистанції 10 метрів  та у вправі змішаної команди з пневматичного пістолету, де Тимур разом з Туткою Анастасією (смт. Шишаки) з кращим результатом кваліфікації вийшли до фіналу змагань, зайнявши ІІ місце;

Ціон Олексій (ДЮСШ №1) виборов золоту нагороду у вправі на дистанції 25 метрів у стрільбі зі швидкісного, малокаліберного пістолету.

У командних змаганнях в нашій скарбничці 3 нагороди:

-золото у стрільбі з пневматичного пістолету на дистанції 10 метрів (Підгорний Тимур, Ціон Олексій, Смоляр Ростислав);

-золото у стрільбі зі швидкісного малокаліберного пістолету на дистанції 25 метрів (Ціон Олексій, Смоляр Ростислав, Підгорний Тимур)

- бронзова нагорода команди дівчат у вправі на дистанції 25 метрів (стрільба із малокаліберного пітолету) (Борзова Серафіма; Тутка Анастасія (смт.Шишаки); Мирошниченко Злата (смт.Шишаки).

За результатами успішних виступів у всіх дисциплінах команда виборола перше місце загальнокомандного заліку серед усіх областей України.