2 по 5 червня 2017 року в м. Кропивницькому близько 200 спортсменів з інвалідністю взяли участь в чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, розумового й фізичного розвитку.

Наше місто на цих змаганнях представляли чотири спортсмени з інвалідністю, вихованці тренера Надії Городинець, – Кривчун Андрій, Федоренко Микола, Непомнящих Сергій, Біленко Руслан.

Літній чемпіонат України став вдалим для наших хлопців, які стали переможцями в особистих класах. Андрій Кривчун став золотим призером, штовхнувши ядро на 8, 44 м, виконавши норматив майстра спорту. Микола Федоренко також володар золотої медалі, штовхнув ядро на 6, 75 м – норматив майстра спорту. Сергій Непомнящих здобув золоту медаль, штовхнувши ядро на 5,84 м – ІІ дорослий розряд. Руслан Біленко став бронзовим призером, штовхнувши ядро на 8, 08 м – ІІ дорослий розряд.