З 27 по 30 липня в м. Дівон-ле-Бен (Франція) проходив чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон» серед юнаків.

10 юних спортсменів нашого міста у складі національної команди України захищали честь нашої країни на цих змаганнях – Лєвачков Захар, Вороніна Тетяна, Шакун Володимир, Побива Максим, Козирь Максим, Селегей Марк, Ларіна Валерія, Дубіщев Віталій, Подоляцький Євген, Ліпунов Артем.

Хлопці та дівчата змагалися на трьох дистанціях – 200, 500 та 2000 м у змішаних, відкритих та жіночих класах D-10 та D-20.

Збірна команда України посіла 3 загальнокомандне місце за кількістю завойованих медалей серед 15 країн-учасниць чемпіонату світу, наші спортсмени вибороли 46 медалей різного ґатунку:

І місце – 9 золотих медалей (Вороніна Тетяна, Ларіна Валерія, Козирь Максим, Дубіщев Віталій);

ІІ місце - 11 срібних медалей (Вороніна Тетяна, Ларіна Валерія, Козирь Максим, Дубіщев Віталій, Побива Максим, Левачков Захар, Ліпунов Артем та Шакун Володимир);

ІІІ місце – 26 бронзових медалей (Подоляцький Євгеній, Селегей Марк, Побива Максим, Левачков Захар, Ліпунов Артем, Шакун Володимир, Ларіна Валерія, Козирь Максим, Дубіщев Віталій).

Цей чемпіонат світу став першими вдалим спортивним досвідом юнацької збірної команди України, раніше наша країна не брала участі у змаганнях такого рівня серед юнаків.

Спортсменів нашого міста готували до змагань тренери – Скляр Інна та Клименко Тетяна, а також вони працювали з командою на чемпіонаті у Франції.

Участь спортсменів нашого міста на чемпіонаті світу стала можливою завдяки підтримці міського голови Дмитра Бикова.