З 12 по 16 травня 2015 року у місті Комсомольську відбулися комплексні змагання серед учнівської молоді та ветеранів спорту, присвячені пам’яті Володимира Петровича Мартиненка - колишнього генерального директора ВАТ «Полтавський ГЗК», Почесного громадянина міста Комсомольська. Змагання проводяться під патронатом НОК України.

Почесними гостями заходу були Угнічева Надія Дмитрівна - заступник міського голови; Красуля Олександр Сергійович - заступник голови правління з технічних питань ВАТ «Полтавський ГЗК»; Афонін Сергій Олександрович – голова профспілкової організації ВАТ «Полтавський ГЗК»; Кисельов Володимир Вікторович - заступник голови Полтавського обласного відділення НОК України, Олімпійський чемпіон з легкої атлетики; Юренко Олег Борисович – депутат Комсомольської міської ради Полтавської області, президент федерації футболу м. Комсомольська; Подрезан Віктор Володимирович - начальник відділу фізичної культури і спорту, Мартиненко Людмила Андріївна - дружина В.П. Мартиненка.

У заході взяли участь більш ніж 500 учасників. Серед спортсменів та аматорів, які змагалися, наймолодшому учаснику - 9 років, найстаршому - 78 років.

Серед учнів навчальних закладів міста було проведено змагання:

- з легкої атлетики (дистанція 60 м, 100 м та естафетний біг 4 х 100 м);

- з міні-футболу;

- настільного тенісу;

- тенісу;

- плавання (дистанція 100 м батерфляєм);

- баскетболу.

Ветерани спорту змагалися у таких видах:

- настільний теніс;

- теніс;

- міні-футбол;

- баскетбол.

Усі призери та переможці комплексних змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками. Команду «Ветеран» у змаганнях з міні-футболу відзначено кубком «За волю до перемоги».

Здобути медаль комплексних змагань, присвячених пам’яті почесного громадянина В.П.Мартиненка - велика честь для спортсменів Комсомольська. Саме тому щороку все більше  учасників змагаються за перемогу.

Начальник відділу фізичної культури та спорту

В.В.Подрезан