Наші тріатлети вже кілька днів живуть та тренуються неподалік від Баку на Олімпійській базі, де їх люб\'язно погодилася поселити Азербайджанська Федерація тріатлону.

«Долетіли ми чудово, в аеропорту нас вже чекали волонтери Європейських Ігор, які нам допомогли отримати акредитацію та пройти всі контролі безпеки, - розповідає тріатлет збірної України Іван Іванов. – Разом зі спортсменами, до Баку прилетіли тренери Едуард Панарін, Станіслав Дрюков та Ігор Іщук. У нас у всіх відмінний настрій, дружна атмосфера – у ній і готуємося до старту».

Також Іван розповів, що у сусідньому номері з ним проживає екс-українець, а нині тріатлет збірної Азербайджану Ростислав Пєвцов. «Ми дуже раді були знову зустрітися, багато спілкуємося з Ростиком. Можна сказати з упевненістю, що Азербайджан дуже добре підготувався до Європейських Ігор. Місцева влада зацікавлена в розвитку спорту, а під Європейські Ігри у них виділяються колосальні суми! Наприклад, за золото Азербайджан платитиме своїм спортсменам по 400 тисяч євро преміальних», - розповів Іванов.

Нагадаємо, що старт жіночих змагань з тріатлону на Європейських Іграх заплановано на 13 червня, чоловічих – на 14 червня.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

ЖІНКИ:

1. Єлістратова Юлія Олександрівна, 15.02.1988, Житомирська обл.

2. Степаненко Олександра Миколаївна, 24.07.1992, Житомирська обл.

3. Рижих Інна Володимирівна, 15.11.1985, Дніпропетровська обл.

ЧОЛОВІКИ:

4. Іванов Іван Олексійович, 08.01.1989, Полтавська обл., м. Комсомольськ

5. Мартиненко Єгор Володимирович, 30.07.1987, Житомирська обл.

6. Сюткін Олексій Геннадійович, 19.09.1985, Черкаська обл.

За матеріалами http://triathlon.org.ua