Нагадаємо, з 01.04.2014 по 01.05.2014 Комсомольська міська рада оголосила загальноміську добровільну благодійну акцію - збір коштів на потреби екіпажу фрегата «Гетьман Сагайдачний». Міський голова Сергій Супрун звернувся до громади з проханням підтримати благородну справу.

Першими на заклик міської влади відреагували ветерани праці - члени Спілки «Першозасновників ВАТ «Полтавський ГЗК».

2 квітня вони ініціювали проведення в об’єднаному музеї історії міста Комсомольська та Полтавського ГЗК чергової зустрічі, в ході якої прийняли одностайне рішення про виділення півтори тисячі гривень на першочергові потреби моряків флагмана ВМС України. Кошти було взято із фінансової допомоги, яку надає ветеранам праці Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат.

Голова громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області Дмитро Вінівітін подякував першозасновникам за розуміння, небайдужість та оперативність.

Загальноміська добровільна благодійна акція зі збору коштів для фрегата «Гетьман Сагайдачний» триватиме до 1 травня.

ШАНОВНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО АКЦІЇ!