У малій залі Палацу культури і творчості 04 березня пройшли чергові робочі збори Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» за участю міського голови Сергія Андрійовича Супруна.

Володимир Миколайович Лісняк, голова громадської організації, привітав членів клубу, ознайомив їх із порядком денним. Хвилиною мовчання вшанували присутні першопрохідників, які пішли за межу життя, залишивши по собі добрі справи.

Сергій Андрійович Супрун розповів членам клубу про стан соціально-економічного розвитку міста, зупинився на важливих питаннях життєзабезпечення територіальної громади. Першопрохідники вшанували пам’ять загиблих на Сході України комсомольчан – Сергія Миколайовича Гирмана, Олександра Вікторовича Білоконя.

По закінченні першопрохідники задали міському голові питання, що стосувалися роботи Укртелекому, благоустрою міста, передплати газети «Громадська думка», соціальних допомог, транспортних перевезень до садових товариств.

Робота зборів продовжилася згідно з порядком денним.