З 19 травня по 16 червня 2015 року в місті Комсомольську на спортивних майданчиках гімназії ім. В.О.Нижниченка та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 проходили спортивні змагання з міні-футболу VІІ міської комплексної Спартакіади.

У чемпіонаті взяли участь 9 команд. У кожній команді було по 12 спортсменів. Змагалися по круговій системі в 1 круг за правилами гри в міні-футбол: тривалість гри - 2 тайми по 20 хв. з 5 хвилинною перервою.

І місце виборола команда містоутворюючого підприємства - ВАТ «Полтавський ГЗК», ІІ місце посіла команда с. Дмитрівки, ІІІ - команда ТОВ «Єристівський ГЗК», ІV – об’єднана команда від галузей освіти та спорту. П’ятими в турнірній таблиці стали представники Комсомольського політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського. VІ місце зайняли спортсмени Вищого професійного гірничого училища м. Комсомольська. VІІ місце присудили команді виконкому Комсомольської міської ради та ВУВКГ, VІІІ – представникам Професійного будівельного ліцею м. Комсомольська, ІХ – команді Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Голова Федерації футболу м. Комсомольська, депутат Комсомольської міської ради Полтавської області О.Б.Юренко вручив переможцям чемпіонату з міні-футболу команді ВАТ «Полтавський ГЗК» кубок, гравцям команди - грамоти та медалі відділу фізичної культури та спорту.

Завершилися також змагання з плавання та гри у шахи, шашки.