13 травня в Полтавській обласній універсальній бібліотеці імені І.П.Котляревського відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів щорічної премії імені Панаса Мирного, заснованої обласною радою.

Премія присуджується за кращі здобутки, які утверджують гуманістичні й національні ідеали, ідеї незалежності України, духовні цінності українського народу та є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави.

Відзнаки лауреатів премії вручали голова обласної ради Петро Ворона та перший заступник голови обласної ради, голова журі премії Володимир Марченко.

У номінації «Благодійна та громадська діяльність» (без вручення грошової винагороди) за благодійну допомогу закладам соціальної сфери міста Комсомольська відзначено народного депутата України, засновника Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Костянтина Жеваго та депутата обласної ради, засновника Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Віктора Лотоуса.

Голова Полтавської обласної ради, вручаючи нагороду, висловив благодійникам щиру вдячність за спонсорську допомогу, активну громадську позицію та патріотизм.

Пізніше голова обласної ради Петро Ворона та перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко зустрілися з народним депутатом України Костянтином Жеваго, обговорили ряд питань соціально-економічного розвитку Полтавської області, міст Комсомольська та Кременчука. Успішний бізнесмен і відомий політик, Костянтин Жеваго пообіцяв і надалі сприяти у вирішенні важливих питань розвитку Полтавщини.

За матеріалами http://www.oblrada.pl.ua/