11 жовтня в малій залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради. Засідання провів міський голова Дмитро Биков.

На порядку денному були питання соціального, гуманітарного напрямків, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці, житлово-комунального господарства, економічної політики, бюджету, фінансів, майнових та природних ресурсів.

Опрацювали проєкти рішень про надання статусу малолітнім, про влаштування малолітньої дитини до дитячого будинку сімейного типу Маціпури С.Д. та Маціпури О.В., про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла неповнолітньої дитини, про припинення опіки; про надання неповнолітнім статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Начальник управління охорони здоров’я Віктор Дудник прокоментував проєкт Програми забезпечення зубного протезування пільгової категорії населення на 2024-2026 роки. Програма спрямована на реалізацію вимог чинного законодавства щодо забезпечення зубопротезування для окремих пільгових категорій населення на території Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області та створення умов для збереження та покращення стоматологічного здоров’я пільгових категорій населення. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, становить 2,5 млн грн, обсяг фінансування на 2024 рік – 780 тис. грн.

Схвалено проєкт Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2024-2026 роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, – 360 тис. грн.

Двома особами доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з жовтня 2023 року.

Погодили проєкт Програми заходів із забезпечення діяльності громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта» у населених пунктах, що входять до Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2024 рік. Програма розроблена для продовження роботи, спрямованої на забезпечення активної протидії злочинності, створення належного рівня безпеки на території громади, поступового нарощування зусиль органів поліції спільно з громадським формуванням щодо вдосконалення організації, засобів і методів запобігання та розкриття злочинів, попередження та профілактики правопорушень, заохочення громадян до участі у зміцненні громадського порядку та дотримання законності. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, становить 4,2 млн грн.

Ухвалили Програму відшкодування витрат на поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання; громадян, від поховання яких відмовилися рідні; знайдених невпізнаних трупів на території Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, – 464 тис. грн.

Внесли зміни до рішення виконкому від 18.10.2022 № 226 «Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв бюджетним установам Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2023 рік» і затвердили ліміти споживання енергоносіїв бюджетним установам Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2024 рік. Оголошено конкурс із перевезення пасажирів на автобусному маршруті Горішні Плавні (магазин Південний) – село Дмитрівка.