18 жовтня міський голова Дмитро Биков провів чергове засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.

На засіданні розглянули питання у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики. Доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з жовтня 2022 року. Внесли зміни до рішення виконкому про затвердження лімітів споживання енергоносіїв бюджетним установам Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022 рік і затвердили ліміти споживання енергоносіїв бюджетним установам Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2023 рік. Погодили проведення спеціальних робіт на 2023 рік у кар’єрі ТОВ «Діорит». Розглянули питання архітектури й містобудування.

Міський голова Дмитро Биков поінформував членів виконавчого комітету: «Днями в Горішніх Плавнях здійснено аварійну заміну засувки на мережах водопостачання, через яку було припинено подачу холодної води. На вихідних АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» здійснювало ліквідацію серйозної аварії на мережах електропостачання у мікрорайоні № 15 – мешканці протягом майже 22 годин залишалися без електрики. Наскільки дозволяє фінансування, також проводяться планові ремонтні роботи на мережах водо- та теплопостачання. Здійснюємо розумну економію електроенергії шляхом регулювання потужності вуличного освітлення. Протягом останніх років у рамках програми енергозбереження замінені всі старі лампи вуличного освітлення міста на економні LED-світильники. Споживання електроенергії в Горішніх Плавнях мізерне – близько 170 КВт/год на все місто при завантаженні мережі на 100%. Крім того, сьогодні у вечірній та нічний часи потужність мережі вуличного освітлення знижено до 50%. Це той мінімум, який необхідний для того, щоб забезпечити безпеку наших мешканців. За кошти громади (17 млн грн) виконано ремонт самих аварійних ділянок дороги в районі с. Дмитрівки і с. Григоро-Бригадирівки. Дороги зараз знаходяться на балансі Агентства місцевих доріг Полтавської області, перебували в жахливому стані, тому, щоб забезпечити проїзд транспорту, ми були вимушені профінансувати виконання цих робіт за кошти нашого бюджету. На міському кладовищі завершуються роботи з встановлення й облаштування військового меморіалу загиблим на російсько-українській війні бійцям «Їхні імена будуть жити вічно»».