Засідання виконкому Комсомольської міської ради

23 жовтня відбулось чергове засідання виконкому Комсомольської міської ради. На ньому було розглянуто питання гуманітарного та соціального напрямків, житлово-комунальної сфери, економічного розвитку та майнових ресурсів, питання архітектури та містобудування.

На початку роботи засідання виконкому міський голова Сергій Супрун вручив почесні нагороди багатодітним матерям, яким присвоєно звання «Мати-героїня». Це комсомольчанки Лариса Будим, Лариса Піддубна, Галина Сас.

Далі члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію начальника відділу культури і туризму Зеленської І.І. про реалізацію проекту «Комсомольськ фестивальний» як засіб популяризації українських національних традицій серед населення, виявлення талановитих і обдарованих дітей та підвищення рівня естетичного виховання серед молоді. Зокрема, в травні Комсомольськ приймав гостей міжнародного дитячого фестивалю «Мистецьке сузір’я», учасниками якого були колективи з України та Польщі. Фестиваль «Мистецьке сузір’я» був проведений за кошти міського бюджету у сумі 49856,80 грн.

У серпні місяці жителі та гості міста вітали учасників ХІІ Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», на який прибули колективи з Індії, Греції, Туреччини, Болгарії, Словаччини, Естонії, Молдови, Росії та України. Проведення фестивалю стало можливим завдяки фінансовій підтримці Полтавської облдержадміністрації (30000,00 грн.), коштам з міського бюджету (213075,00 грн.) та спонсорської підтримки Благодійного фонду «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», НВП «Фероліт». Колективи Палацу культури і творчості здобули цілий ряд перемог на міжнародних і всеукраїнських фестивалях та конкурсах, таких як: «Джерело надії» (м.Гадяч), «Сонячний зайчик» (м.Дніпропетровськ), «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води), «Зоряний Крим» (Лівадія, АР Крим), «Золоті піски» (Болгарія) та інші.

Про використання субвенцій з державного бюджету доповіла заступник начальника УПСЗН І.В.Дерев’ягіна. Вона зазначила, що на 2012 рік план асигнувань по пільгах, субсидіях та допомога становить 40727,6 тис.грн., що на 7,6% більше, ніж у 2011 році. Державні допомоги сім’ям з дітьми виплачуються вчасно та в повному обсязі. Недостатнє надходження субвенцій з держбюджету наявними коштами на надання пільг та субсидій спонукає підприємства, які надають послуги населенню, проводити клірингові розрахунки для погашення заборгованості за спожиті енергоносії. Місцеві перевізники не можуть скористатися такою процедурою для розрахунків за паливно-мастильні матеріали з причини відсутності фінансового механізму. Станом на 1 жовтня 2012 року прострочена заборгованість підприємствам-перевізникам складає 11,2 тис.грн.

Протягом 9 місяців поточного року призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 1425 сім’ям на суму 2231,8 тис.грн., компенсації на оздоровлення призначені 286 особам, на харчування – 338 особам. Державну соціальну допомогу отримало 35 малозабезпечених сімей.

З питань житлово-комунального господарства члени виконкому затвердили норми споживання води для населення Комсомольська, встановлення тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території ОСББ «Ветеран», внесли зміни до лімітів споживання енергоносіїв бюджетними організаціями міста на 2012 рік.

В ході засідання члени виконкому розглянули та ухвалили питання надання в безоплатне користування приміщення загальною площею 56,6кв.м, що перебуває на балансі НВК ім..Бугаєвської, Полтавському інституту економіки і права вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» для надання інформаційно-консультаційних послуг згідно з графіком, узгодженим з балансоутворювачем.

На засіданні розглядались питання квартирного обліку та надання кімнат у гуртожитку.