Проведено засідання виконкому Комсомольської міської ради

24 липня члени виконавчого комітету Комсомольської міської ради провели чергове засідання виконкому. В ході засідання було розглянуто більше сорока питань гуманітарного та соціального напрямку, економічного розвитку та майнових ресурсів, архітектури та містобудування.

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 1-е півріччя прозвітувала завідуюча сектором роботи зі зверненнями громадян Матюшкіна Л.М. Вона зазначила, що за перше півріччя 2012 року до виконавчого комітету Комсомольської міської ради надійшло 1023 звернення (за аналогічний період 2011 року їх було 924). З них поштою –  730 (було 642), на особистому прийомі – 293 (було 282).  Всього звернулося 1772 громадянина (з урахуванням колективних звернень), в 2011 році їх кількість дорівнювала 1874. Протягом звітного періоду громадянами було порушено 1038  питань з різних сфер життєдіяльності міста (проти 949 питань в 2011 році).

Найбільшу частку серед звернень займали питання соціального захисту населення. Порівняно з першим півріччям 2011 року їх кількість збільшилась на 49 (2011р. – 420 звернень, 2012р. – 469). 450 громадян просили надати фінансову допомогу у зв\'язку із скрутним матеріальним становищем.

Проблема забезпечення  житлом в м. Комсомольську залишається досить актуальною, з питання поліпшення умов проживання звернулося на 14 чоловік більше, ніж у першому півріччі 2011 року (175 проти 161).

Протягом І півріччя 2012р. керівництвом виконкому проведено 44 особисті прийоми,  з них 6 – виїзні, прийнято 311 громадян. Під час виїзних прийомів за місцем проживання і роботи звернулося 42 громадянина.

27.01.2012 року в м. Комсомольську відбувся виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації Животенком В.Ф., під час  його проведення звернулося троє мешканців міста.

В ході засідання члени виконкому ухвалили рішення про створення  «мобільного соціального офісу», який буде функціонувати при управлінні праці та соціального захисту населення за принципом «єдиного вікна» та здійснюватиме виїзне обслуговування населення безпосередньо за місцем проживання.

Члени виконкому також заcлухали та взяли до відома інформацію про результати фінансово-господарської діяльності КП «Спеціалізоване підприємство «Вічність» та КП «Міськсвітло» за 1-й квартал 2012 року.