Засідання виконкому Комсомольської міської ради

29 травня в малій залі виконкому міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. В ході роботи було розглянуто гуманітарні та соціальні питання, питання житлово-комунального господарства, питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, питання архітектури та містобудування.

Члени виконкому взяли до відома інформацію начальника відділу фізичної культури і спорту В.В.Подрєзана «Про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи з населенням міста за місцем проживання та у місцях масового відпочинку». Питання організації фізкультурно-оздоровчої роботи включає забезпечення умов для організації навчання плаванню у місцях масового відпочинку на воді; сприяння функціонуванню міського центру «Спорт для всіх», проведення щорічних міських спартакіад допризовної молоді; облаштування спортивних майданчиків. Загальний рівень охоплення населення до активних занять фізкультурою становить в місті 34% від загальної кількості населення.

Про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2011- 2012 років та завдання по їх підготовці до наступного опалювального періоду доповідав начальник відділу УЖКГ В.І.Гирявець. Він зазначив, що до відповідних намічених заходів виконано робіт по поточному ремонту житлового фонду на суму 1314,4 тис.грн. До початку опалювального сезону 2011-2012 років було підготовлено 3 котельні міста, виконано обстеження та поточний ремонт на теплових мережах. За рахунок міського бюджету виконані роботи в сумі 351,4тис.грн. Заборгованість КВП «Комсомольськтеплоенерго» за природний газ на 01.01.2012 року складає 15160,9тис.грн.

В ході засідання члени виконкому затвердили рішення про ціни квитків на атракціони міського парку культури та відпочинку, а також рішення про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Серед розглянутих питань – звіт директора КП «ВУ ВКГ» О.І.Яценка про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Комсомольської міської ради за 2011 рік та звіт директора КП «ПШХ «Орхідея» Т.М.Ліц про результати фінансово-господарської діяльності КП «Орхідея» за 2011 рік.