Засідання виконкому Комсомольської міської ради

27 березня відбулось засідання виконкому Комсомольської міської ради. На засіданні обговорювались питання в основному гуманітарного та соціального напрямків. Так, члени виконкому заслухали інформацію завідуючої міськвно І.В.Шошиної про підготовку навчальних закладів міста до нового 2012 - 2013 навчального року. З метою якісної та своєчасної підготовки до нового навчального року керівникам  навчальних закладів необхідно провести поточні ремонти приміщень, до 15 червня 2012 року провести перевірку систем тепловодопостачання та електромереж, до 10.08.12р. підготувати акти перевірки шкіл, до 31.08.12р. – дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Члени виконкому також заслухали інформацію про стан харчування  дітей в дошкільних навчальних закладах міста. Станом на 1 січня 2012 року в місті функціонує 9 ДНЗ, в яких нараховується 2327 дітей. Режим роботи ДНЗ передбачає 3-х разове харчування, з яких 177 дітей отримують харчування на пільгових умовах. У 2011 році за кошти бюджету розвитку та благодійного фонду ВАТ «Полтавський ГЗК» в сумі 52 350 тис.грн. в чотирьох ДНЗ було придбано: 4 холодильники, холодильну шафу та шафу пекарську, 2 двохсекційні мийки. З 1 квітня 2011 року була встановлена вартість одноденного меню в розмірі 11 грн. для дитини ясельного віку та 16 грн. для дитини садового віку, а також батьківська плата – 5грн.50коп. за дитину ясельного віку(від 1 до 3 років) і 8грн. за дитину садового віку(від 3 до 5 років), що складає 50% загальної вартості одноденного меню. Бюджетні видатки на харчування дітей ДНЗ в 2011 році склали 2 599 103 грн., що становить 100% від потреби.  В ході засідання членами виконкому було  прийнято рішення про переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування до садових товариств. Визнано переможцем ВАТ «Комсомольське АТП-15347», з яким міське управління ЖКГ укладе договір на перевезення пасажирів до садових товариств. Про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Озеленення» за 2011 рік доповів членам виконавчого комітету директор підприємства Г.А.Романій. Він зазначив, що в минулому році було висаджено в місті 675 дерев, 1200 кущів троянд, близько 32,3 тис.однорічних квітів та 15 тис. тюльпанів, посіяно 0,5 га газонів, 85 опор прикрашені 170 контейнерами з ампельними квітами. За рахунок міського бюджету придбано машину для очистки піску на пляжах, бензопилу, висоторіз для спилювання гілок, мотокоси, ручну машину для очищення доріжок від снігу. В результаті фінансово-господарської діяльності у 2011 році при запланованій сумі чистого прибутку на рівні 60,3 тис.грн. фактично отримано прибуток у сумі 104,3 тис.грн. Члени виконкому затвердили програму загальноміських заходів, присвячених 40-ій річниці набуття Комсомольськом статусу міста, які будуть проходити з 24.04.12 по 13.05.12р.