Виконком Комсомольської міської ради

alt30 серпня пройшло засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. На на ньому члени виконкому розглянули близько сорока питань. Одне з нагальних – про готовність загальноосвітніх шкіл до нового 2011 – 2012 навчального року.

Начальник міськво І.В.Шошина поінформувала присутніх про результати перевірки готовності шкіл міста до нового навчального року. 1 вересня за парти сяде 4 702 учні, з них – 511 першокласників. Всі школи міста забезпечені педагогічними кадрами й працюватимуть в одну зміну. До початку навчального процесу у всіх школах виконані роботи по поновленню та покращенню їх матеріально-технічної бази. Для цього використано 3 млн. 562тис.855 грн., в тому числі: з міського бюджету – 1млн.013тис.855грн., з бюджету Дмитрівської сільської ради – 298 тис., батьківська допомога – 732тис.112грн., спонсорські кошти – 1млн.518тис.909грн.

З метою створення належних умов праці для працівників харчоблоків та забезпечення учнів шкіл міста доброякісним харчуванням покращена матеріально-технічна база харчоблоків. Вартість харчування для дітей становитиме 6 – 6.50грн. Всього охоплено харчуванням 86% учнів.

Про готовність ДЮСШ міста до нового навчального року доповіла головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту О.В.Гуржій. Вона зазначила, що в трьох наявних у місті дитячо-юнацьких спортивних школах організовано навчально-тренувальний процес з 12 видів спорту. Кількість учнів спортсменів складає 1050 чоловік. В новому навчальному році заняття з учнями спортивних шкіл будуть проводити 32 тренера-викладача, 26 з яких є штатними. Практично всі споруди ДЮСШ міста підготовлені до початку 2011 – 2-12 н.р. при умові закінчення ремонтних робіт по заміні даху і робіт по ремонту приміщення ванни басейну (ДЮСШ №2) та закінчення капітального ремонту 1-го поверху спортивного комплексу «Динамо» (ДЮСШ №3).

З питань соціального напрямку одним з найважливіших на розгляд членів виконкому було представлене питання про черговий призов громадян 1993 року народження і старшого віку, які втратили право на відстрочку та підлягають призову на строкову військову службу восени 2011 року.

На засіданні виконкому також були розглянуті питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, питання архітектури та містобудування.