24 квітня в малій залі виконкому пройшло засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Члени виконкому розглянули питання гуманітарного та соціального напрямків, питання житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, архітектури та містобудування.
Про організацію відпочинку дітей і підлітків влітку 2012 року доповідала заступник міського голови Н.Д.Угнічева. Вона зазначила, що мережа оздоровчих закладів передбачає відкриття при всіх загальноосвітніх школах, ДЮСШ №2 пришкільні табори з триразовим харчуванням з 25 червня на 18 робочих днів. Встановлено вартість путівки – 21 грн. на одну дитину в день(передбачені в кошторисах кошти направити на здешевлення путівок на 50%). При ДЮСШ№1 буде відкрито оздоровчий спортивний табір з дворазовим харчуванням з 21 травня на 14 робочих днів. Передбачено асигнування на здешевлення путівок в табір «Горизонт» для дітей, батьки яких працюють в бюджетній сфері.
Члени виконкому внесли зміни та доповнення  до рішення виконавчого комітету «Про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт на 2012 рік» щодо роботи з інформування громадян про можливість забезпечення телетюнерами, технічної підготовки та кур’єрської доставки документації, яку надаватиме Комсомольське УПСЗН.
В ході засідання члени виконкому заслухали звіти про результати фінансово-економічної діяльності  директора комунального підприємства «Комсомольський Палац культури і творчості» О.В.Меренкова та директора комунального підприємства готелю «Славутич» Т.П.Першиної.
Деякі питання житлово-комунального господарства та архітектури і містобудування , а саме: про надання дозволу на видалення зелених насаджень та надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами не були прийняті членами виконкому.