Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

28 лютого в малій залі виконкому пройшло засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Члени виконкому розглянули питання гуманітарного та соціального напрямків, питання правопорядку, діяльності Збройних Сил, цивільного захисту, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, архітектури та містобудування.

Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради протягом 2011 року поінформувала завідувач сектору роботи зі зверненнями Л.М.Матюшкіна. Вона зазначила, що за даний період до виконкому надійшло 1176 письмових звернень, 606 усних звернень. Всього з урахуванням колективних звернень до місцевої влади звернулося 3355 громадян. Мешканцями було порушено 1809 питань. Аналіз проблем, які порушуються у зверненнях, свідчить про те, що найбільш актуальними серед них є такі:

1. соціального захисту – 42,3% ;
  2. покращення житлових умов – 18,2%;
  3. комунального господарства – 19,2%;
  4. землекористування – 6,1%.

Протягом 2011 року позитивно вирішено 54,78% питань, порушених у зверненнях громадян, на решту питань заявникам надано аргументовані відповіді. Члени виконкому взяли інформацію до відома.

Про комплектування безоплатних донорів та заготівлю крові по місту Комсомольську на 2012 рік доповідав головний лікар міської лікарні М.І.Дубина. Він надав інформацію по виконанню плану заготівлі крові по місту за 2011 рік, яка складає 164, 655 літрів від 545 запланованих, тобто план виконано на 45%. План донорів на 2011 рік – 1215 осіб, здали кров 567 донорів (46,7%). Активну участь в дачі крові взяли працівники ВАТ «Полтавський ГЗК», міської лікарні, поліклініки «МЦ ПМСД». На жаль, значна частина підприємств, організацій не приділяє відповідної уваги даному питанню. Тож члени виконкому , беручи до відома інформацію, рекомендували керівникам підприємств, організацій, установ міста щодо проведення ефективної роботи по забезпеченню виконання графіка забору крові на 2012 рік та знаходження можливості матеріального заохочення донорів. План заготівлі крові на 2012 рік по м.Комсомольську складає 545 літрів, необхідна кількість донорів – 1215 осіб.
В ході засідання члени виконкому заслухали інформацію про результати осіннього призову 2011 року, де зазначено, що призвано і відправлено у війська з м.Комсомольська 35 чоловік, надано відстрочку 176 особам, передано в запас 179 осіб. Не прийшли до призовної комісії без поважних причин 119 осіб, передані матеріали у правоохоронні органи міста на розшук 36 чоловік.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара прозвітувала перед присутніми про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Зокрема, вона зазначила, що в 2011 році проведено 27 засідань, на яких було розглянуто 369 протоколів про адміністративні порушення мешканцями міста. Аналіз протоколів показує, що число порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в місті залишається значним в порівнянні з іншими. Потребують пильної уваги такі питання, як паркування автотранспорту та проїзд по тротуару, складування будівельних матеріалів, самовільне встановлення торговельних лотків у не відведених для цього місцях, розміщення оголошень на деревах, опорах вуличного освітлення, укладення договорів зі спеціалізованим підприємством на вивіз твердих побутових відходів. Залишаються актуальними питання порушення правил торгівлі і надання послуг, працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, порушення правил вигулу собак, дотримання громадянами тиші та ін. З накладених 347 штрафів по 261 постановах штрафи сплачені на загальну суму 54434 грн., по 86 постановах матеріали знаходяться на виконанні у ВДВС.

Члени виконкому в ході засідання взяли до відома звіти про результати фінансово-економічної діяльності КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт», КП «СпецЕко»,КЖЕПу №4 за 2011 рік.