Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

27 вересня відбулося чергове засідання виконкому Комсомольської міської ради. На ньому членами виконкому було розглянуто близько сорока питань гуманітарного та соціального напрямку, сфери житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, архітектури та містобудування.

З питань освітньої галузі перед присутніми виступила начальник міськво І.В.Шошина. Вона поінформувала про готовність дошкільних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період, а також про затвердження фактичної мережі загальноосвітніх навчальних закладів на 2011 – 2012 н.р. Зокрема, вона наголосила, що існуюча мережа ДНЗ повністю задовольняє потреби населення, 79% дітей віком від 1-го до 5-и років відвідують дошкільні навчальні заклади. Загалом же в місті функціонує 9 ДНЗ. В порівнянні з минулим роком кількість дітей дошкільного віку в ДНЗ збільшилась на 150 осіб. Для підготовки ДНЗ до осінньо-зимового періоду та нового навчального року з міського бюджету було виділено 595077 грн. та батьківські і спонсорські кошти в сумі 424475грн. Члени виконкому затвердили фактичну мережу загальноосвітніх навчальних закладів на 2011 – 2012 н.р., режим дня для учнів 1-х класів ЗНЗ з наданням дозволу адміністраціям шкіл організовувати харчування учнів перших класів, які не відвідують ДНЗ, на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

Члени виконкому заслухали інформацію про готовність шкіл естетичного виховання до нового навчального року. Станом на 1.09.2011 р. у Дитячій художній школі контингент учнів становить170 осіб, у Дитячій музичній школі – 320. Значно покращилась матеріальна база цих навчальних закладів завдяки фінансовій підтримці ВАТ «Полтавський ГЗК».

Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію про стан підготовки житлово-комунальних підприємств міста до початку опалювального сезону 2011 – 2012 років, яку надав начальник УЖКГ П.Б.Василюк. Він зазначив, що готовність житлового фонду і бюджетних установ до опалювального сезону періоду 2011- 2012 років становить 100%. Виконано робіт, пов’язаних з підготовкою до зимового періоду  по поточному ремонту житлового фонду на загальну суму 1314,4 тис.грн. Заборгованість підприємства «Комсомольськтеплоенерго» за природний газ перед газопостачальником утворилась в розмірі 9797,1 тис.грн., в тім як заборгованість споживачів перед «КТЕ» за використану енергію склала 10896,1 тис.грн. Заборгованість населення за отримані послуги з водопостачання  та водовідведення  складає 2 679,1 тис.грн.

На засіданні виконкому розглядались такі питання, як порядок організації роботи підприємств, установ, організацій щодо надання погодинного прокату комп’ютерних ігор та інших послуг малолітнім та неповнолітнім дітям у м.Комсомольську. Також члени виконкому затвердили розмір витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат.