Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

28 серпня у малій залі міськвиконкому відбулось засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. На на ньому члени виконкому розглянули питання гуманітарного та соціального напрямків, цивільного захисту, мобілізаційної роботи, охорони правопорядку, питання економічного розвитку, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування. Одне з головних – про готовність загальноосвітніх шкіл міста до нового 2012 – 2013 навчального року.

Начальник міськво І.В.Шошина прозвітувала про результати здійсненої перевірки готовності шкіл міста до нового навчального року. Цього навчального року за парти сяде 4 736 учнів, з них – 547 першокласників. Всі школи міста працюватимуть в одну зміну. До початку навчального процесу у всіх ЗНЗ виконані роботи по поновленню та покращенню їх матеріально-технічної бази. Для цього використано 6 млн. 801тис.150 грн., в тому числі: з міського бюджету – 2млн.658тис.047грн., з бюджету Дмитрівської сільської ради – 404тис.850грн., батьківська допомога – 714тис.303грн., спонсорські кошти – 3млн.428тис.803грн., в тому числі Благодійного фонду ВАТ «Полтавський ГЗК» – 3млн.311тис.203грн.
Потребують ремонту актова зала ЗОШ№6, покрівля ЗОШ№6 та НВК ім..Л.І.Бугаєвської, харчоблок у ЗОШ№4.

Про готовність ДЮСШ міста до нового навчального року доповів начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан. Він доповів, що в трьох наявних у місті дитячо-юнацьких спортивних школах організовано навчально-тренувальний процес з 12 видів спорту. Кількість учнів спортсменів складає 1419 чоловік. В новому навчальному році заняття з учнями спортивних шкіл будуть проводити 32 тренера-викладача, 26 з яких є штатними. Практично всі споруди ДЮСШ міста підготовлені до початку 2012 – 13 н.р. при умові закінчення ремонтних робіт по ремонту приміщення ванни басейну (ДЮСШ №2).

Члени виконкому розглянули питання про черговий призов громадян 1994 року народження і старшого віку, які втратили право на відстрочку та підлягають призову на строкову військову службу восени 2012 року. Затвердили План залучення сил та засобів для гасіння пожеж у м.Комсомольську.

З питань житлдово-комунального господарства члени виконкому затвердили норми питного водоспоживання для населення міста Комсомольська, тариф на послуги з утримання будинку та при будинкової території ОСББ «Дніпрова чайка».

В ході засідання перший заступник міського голови Д.Г.Биков з нагоди Дня незалежності України вручив Почесну грамоту виконкому Комсомольської міської ради Янчі В.С., провідному інженеру відділу ремонтів Управління «ГЗК-Сервіс» ВАТ «Полтавський ГЗК» та Подяку міського голови Погрібній Ю.О., директору ТОВ «Голандські троянди» за допомогу у відновленні квітників міста після стихійного лиха.