Засідання сесії Комсомольської міської ради

Відбулося чергове засідання двадцять п’ятої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання. На порядок денний були винесені питання економічного розвитку, культури, житлово-комунального господарства та екології, архітектури та містобудування.

На початку роботи сесії до членів депутатського корпусу звернувся  кандидат в народні депутати  України по одномандатному виборчому округу №150 Полтавської області Костянтин Жеваго. Він наголосив на важливості забезпечення явки виборців з тим, щоб вибори до Верховної Ради України відбулись та були визнані. Виборчий процес для всіх є важливим іспитом не тільки на політичну свідомість і відповідальність, а й на духовну зрілість. Очевидним є те, що чим більше людей прийде 28 жовтня на дільниці, тим якіснішим буде новий склад парламенту. Тож, кандидат в народні депутати закликав міську владу, депутатів міськради, представників державних органів управління якомога активніше сприяти тому, щоб вибори пройшли чесно й гідно.

Далі депутати розпочали роботу за порядком денним. Вони затвердили міську програму забезпечення пожежної безпеки міста на 2012 – 2016 роки, згідно з реалізацією якої буде придбано спеціальну техніку, аварійно-рятувальне обладнання та інше. На сесії затвердили розміри щомісячної плати за навчання дітей у ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа» та надання пільг у сплаті за навчання учням цих шкіл. Від сплати за навчання звільнено дітей, що знаходяться під опікою, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей та дітей, де одинокі матері, дітей, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Серед питань житлово-комунального господарства депутати затвердили Програми «Енергоефективність: впровадження дистанційного моніторингу енергоспоживання в бюджетній сфері» м.Комсомольська на 2012 – 2013 роки. З прийняттям даної програми розглядається можливість побудови системи дистанційного зняття даних з вузлів обліку та інтегрувати до міського центру обліку споживання паливно-енергетичних ресурсів. Також в новій редакції було затверджено заходи по виконанню програм «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2012 р., «Благоустрій міста» на 2012 р., «Розвиток міських доріг» на 2012 р.

На засіданні міські обранці затвердили рішення про перепоховання останків воїнів, загиблих у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років, з поодиноких могил у мікрорайоні Низи до обеліску Слави.

В ході роботи сесії депутати внесли зміни до показників міського бюджету на 2012 рік за поданими листами головних розпорядників коштів.
З питань охорони здоров’я рішенням сесії було затверджено Положення про порядок укладання і розірвання контракту з головним лікарем закладу охорони здоров’я, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста.