Засідання сесії Комсомольської міської ради

21 серпня  у великій залі виконкому відбулась двадцять третя сесія Комсомольської міської ради шостого скликання. На порядок денний були винесені фінансові питання, питання соціального напрямку, житлово-комунального господарства та екології, питання оренди землі, архітектури та містобудування.

На початку сесії міський голова С.А.Супрун привітав усіх присутніх з державними святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України.  Далі очільник міста провів урочисту церемонію вручення паспортів громадянина України. Перший офіційний документ отримали десять юних мешканців Комсомольська.

Далі депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2012 року. Начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна зазначила, що міський бюджет по доходах виконаний у сумі 134 103 017,52грн., або на 118,6%. По видатках – у сумі 118 215 199,15 грн., або на 73%. Депутати також затвердили внесені зміни до показників міського бюджету на 2012 рік.

На сесії була прийнята міська Комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2012 – 2014 роки. Здійснення визначених Програмою заходів сприятиме подальшому формуванню комплексної системи реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями відповідно до зазначеної категорії осіб.

З питань житлово-комунального господарства депутати затвердили внесення змін до заходів по програмі благоустрою міста, затвердили нову редакцію заходів по програмі капітального ремонту житлового фонду Комсомольська на 2012 рік та затвердили зміни до переліку заходів, видатки на які у 2012 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища. Також члени депутатського корпусу затвердили в новій редакції заходи по виконанню програми «Розвиток міських доріг» на 2012 рік та інвестиційну програму КВП «Комсомольськтеплоенерго» на 2012 рік.

В ході сесії були розглянуті та затверджені питання оренди землі, архітектури і містобудування.