Із сесійної зали Комсомольської міської ради

Нагородження лауреата

Двадцятого березня на сесії Комсомольської міської ради міський голова С.А. СУПРУН вручив лауреату Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Романи» Наталії Василівні МАНЬКО подарунок від міської ради – ноутбук. Минулоріч вона представляла на конкурс, який започаткувала 11 років тому компанія «Крафт Якобс Сушард Україна» разом з телеканалом «1+1», роман з назвою «Конфлікт крові». Серед 6000 творів комісія визначила трьох переможців і 10 лауреатів. Нині талановита журналістка працює над новим романом: про наше місто і його прекрасних людей. Тож побажаємо їй творчої наснаги і успіху.

З турботою про дітей

Комсомольською міською радою прийняте рішення «Про затвердження міської програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2012 – 2015 роки».
Упродовж останніх років в нашій країні зберігається тенденція до погіршення стану здоров’я дітей. Залишається високий рівень інвалідності серед дітей. Зростає кількість дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. На сьогодні у нашому місті проживає 4609 дітей шкільного віку, із них 3573 – потребують соціальної уваги та підтримки. Відділ у справах сім’ї та молоді міськвиконкому постійно здійснює підбір та направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, розташовані в межах Полтавської області, на узбережжі морів та до МДЦ «Артек», УДЦ «Молода гвардія». Протягом 2006-2011 років у них оздоровилося та відпочило 10694 дитини. Програма фінансуватиметься за рахунок коштів обласного та міського бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством. Основні завдання програми – збільшити кількість охоплення організованими формами відпочинку та оздоровлення перш за все дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки.

Звучи, музико!

Нарешті здійснилася мрія багатьох комсомольчан. У нашому місті створено ГО «Муніципальний духовий оркестр», яка буде виконувати соціальне замовлення: реалізувати «Програму забезпечення культурного дозвілля для жителів Комсомольська із залученням муніципального духового оркестру на 2012 рік» (затверджена 20 березня 19-ю сесією Комсомольської міської ради VI скликання). Очільником ГО «Муніципальний духовий оркестр» на громадських засадах призначений директор дитячої музичної школи В.І. ПІСЛЯК, диригентом колективу  буде О.М. ЧЕРЕВКО. Музиканти тричі на тиждень проводитимуть репетиції та братимуть участь у загальноміських заходах, передбачених названою програмою (всього 54 заходи на рік). Завдяки цій програмі буде можливість  організовувати Клуб вихідного дня для першопрохідців, ветеранів, людей пенсійного віку та дітей, забезпечувати змістовне дозвілля для жителів міста під час вихідних та святкових днів. У духовому оркестрі 24 музиканти. Для них вже замовили костюми. Кожен із них отримуватиме 300-350 грн на місяць. Загальна вартість програми 202 тис. грн.

Таїсія ЛИМАНСЬКА.